gruzovladeltsy

СТРАХУВАННЯ ВАНТАЖІВ

Пропонуємо організацію страхування всіх видів вантажів будь-яким транспортом по території України, країн СНД і по всьому Світу на умовах, прийнятих у міжнародній практиці страхування, в основі яких лежать умови (Застереження) Інституту Лондонських страховиків у редакції від 1/1/2009.

В активі СК «Мегаполіс» є значний позитивний досвід врегулювання збитків, що виникають в ході здійснення перевозок. Це дозволяє нам визначити найбільш ймовірні ризики і підготувати для наших партнерів інструкції з прийому вантажу, а також рекомендації перевізнику щодо запобігання настання збитку.

У разі необхідності, ми користуємося послугами сюрвейєрів і аварійних комісарів практично у всіх країнах світу, з якими нас пов'язують тривалі ділові відносини.

« З відповідальністю за всі ризики »(Застереження« А »СCL CL.382 від 1/1/2009) – збитки від пошкодження або повної загибелі всього або частини вантажу, що трапились з будь-якої причини крім винятків;

« З обмеженою відповідальністю »(Застереження« В »СCL CL.383 від 1/1/2009) - збитки від пошкодження або повної загибелі всього або частини вантажу, внаслідок впливу конкретно перерахованих ризиків;

« Мінімальне покриття »(Застереження« С »СCL CL.384 від 1/1/2009) - без відповідальності за пошкодження, крім випадків аварії (катастрофи);

Додаткові ризики (за узгодженням) – збитки при завантаженні / розвантаженні; проміжному зберіганні; військові ризики (Обмовка СCL CL.385 від 1/1/2009); страйки (Обмовка СCL CL.386 від 1/1/2009); терористичні акції (Обмовка СCL JC2009/056 від 1 / 1/2009) та протиправні дії з політичних мотивів; «нез'ясовне зникнення» - недостача вантажу, який прибув з непошкодженими пломбами відправника; інші ризики.

Страхове покриття надається на весь період транспортування, включаючи перевантаження та проміжне зберігання. Договір страхування може бути укладений:

• на конкретне перевезення певного вантажу

• на всі вантажі, що перевозяться протягом певного періоду (страхування за Генеральним договором).

встановлюються відповідно до вимог клієнта:

• від 100% до 110% вартості вантажу

• спеціальні ліміти.

от 0,5% від страхової суми, залежно від виду та вартості вантажу. За спеціальними умовами можливе встановлення 0% франшизи.

встановлюються залежно від обраного страхового покриття та розміру франшизи, а також умов здійснення перевезення, виду транспорту, наявності охорони, обсягів вантажів, що перевозяться, інших факто.

За Генеральним договором СК «Мегаполіс» може запропонувати найбільш зручну форму, наприклад, оплата один раз на місяць за фактичним обсягом перевезених застрахованих вантажів.

Переваги страхування вантажів в страховій компанії «МЕГАПОЛІС»

• умови страхування вантажів максимально наближені до міжнародних стандартів застережень лондонських страховиків;
• страховий поліс СК «МЕГАПОЛІС» забезпечує надійний страховий захист, діючу як в Україні, так і по всьому світу;
• страхування за Генеральним договором при регулярних перевезеннях істотно знижує документообіг і зменшує витрати на страхування;
• Генеральний договір можна оплачувати в розстрочку;
• оцінка і розмір збитку можуть здійснюватися фахівцями незалежних сюрвеєрські фірм.

 

Версія для друку    print25

Ваш консультант

(044) 247-70-57

mpolis@mpolis.com.ua